Asystent rodziny- prawo klienta do wglądu do akt?

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: voodoo

Napisano: 12 sie 2019, 10:09

Witam:)
Czy klient ma prawo wglądu do swojej teczki prowadzonej przez asystenta? Czy powinien mieć wgląd we wszyskie dokumenty? Wiem, że art.73 kpa mówi, że tak, ale tu z kolei pojawia się pytanie, czy dokumentacja prowadzona przez asystenta to postępowanie administracyjne,bo przecież decyzji nie wydaje.. będę wdzięczna za poradę:)
Ania87
Praktykant
Posty: 1
Od: 12 sie 2019, 10:02
Zajmuję się: Asysta


Napisano: 19 sie 2019, 10:03

Tez jestem bardzo ciekawa
ania9018
Praktykant
Posty: 26
Od: 14 gru 2018, 13:12
Zajmuję się: asystent rodziny


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny