brak zameldowania a pobieranie świadczeń - Świadczenie Wychowawcze (500+)

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]

Napisano: 09 mar 2018, 14:29

osoba zamieszkiwała i była zameldowana w naszej gminie matka z chorym dzieckiem świadczenie pielęgnacyjne - znana w ośrodku , zostaje wymeldowana przez teściowa z domu i musi się wyprowadzić , Pani kontem pomieszkuje w innej miejscowość - inna gmina , nie ma meldunku nie chce posługiwać się cudzym adresem, poradźcie co teraz z pobieraniem świadczeń? co z wnioskami na nowy okres zasiłkowy? czy ona może posługiwać się adresem starego miejsca zameldowania, nie chce pobierać w innym ośrodku świadczeń, naprawdę żal tej Pani i jak jej pomóc aby i u nas formalnie było dobrze?
zocha1234
Starszy referent
Posty: 894
Od: 14 mar 2017, 12:22
Zajmuję się: ZR, FA, wszystko


Napisano: 09 mar 2018, 14:46

we wniosku wpisuje się adres zamieszkania a nie zameldowania
jollaa
Starszy referent
Posty: 855
Od: 27 mar 2017, 12:36
Zajmuję się: SR

Napisano: 09 mar 2018, 15:24

tak rozumiem ,wiemy że wpisuje się adres zamieszkania ale teraz ta Pani mieszka w innej gminie nie może się tam zameldować. Na dzień dzisiejszy i pewnie tak zostanie Pani jest bez meldunku i miejsca zamieszkania formalnego, którym nie chce się posługiwać?????
zocha1234
Starszy referent
Posty: 894
Od: 14 mar 2017, 12:22
Zajmuję się: ZR, FA, wszystko

Napisano: 09 mar 2018, 15:32

Formalnie ma Wam złożyć oświadczenie o zmianie miejsca zamieszkania i Wy musicie stwierdzić czy nadal jesteście organem właściwym. Jeśli nie to uchylacie decyzję, a ona składa papiery w swoim organie właściwym.
Jeśli chcecie jej iść na rękę to nic nie róbcie i dalej jej wypłacajcie z dwóch miejsc i tak jej się nie należy.
Paula
Awatar użytkownika
Referent
Posty: 277
Od: 05 sty 2006, 13:07
Zajmuję się:
Lokalizacja: Warszawa, Polska


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x