Czy coś da się zrobić????

Wybrane tematy:
Komunikat w sprawie nowych wniosków 500+/ŚW/ŚR w CAS Wzory Decyzji 500+ jak rozpisujecie podatek z US? Jak usprawnić koordynację? Zwalić robotę na gminy... alimenty, od kiedy wyplata - dylematy odnośnie art 19 ust. 4 inspektor ds. świadczeń wychowawczych
ODPOWIEDZ
MoniaM
Praktykant
Posty: 12
Rejestracja: 25 lis 2015, 22:49
Zajmuję się:
Kontakt:

Czy coś da się zrobić????

Post autor: MoniaM »

Mam pytanie dot. 500+sygnity.
Otóż w kwietniu podczas nawału pracy, wprowadzania wniosków do systemu,skracalismy sobie pracę, korzystajac z ręcznych przeliczek(tabel) które obrazowały dochody rodziny(dochód na osobę w rodzinie)a tym samym czy spelnia kryterium i otrzymuje sw.jezeli ktos posiadal dochod,spełnia kryterium a tym samym otrzymuje sw w tabeli dochody pozostawało "zero"- z uwagi na "parcie ministerstwa"na wyplaty!!!! Zostala przygotowana decyzja, listy wyplat. Kasa poszla. Wszystko ok.

A moje pytanie jest takie, czy jest.możliwość uzupełnienia tych dochodow w chwili obecnej??? Po decyzjach zatwierdzonych, wpłatach, itd.

Prosze o odpowiedź :-)
milena123

Re: Czy coś da się zrobić????

Post autor: milena123 »

oczywiście można, administracja-modyfikacja danych wniosku, wybierasz wniosek, poprawiasz i akceptujesz
rysia

Re: Czy coś da się zrobić????

Post autor: rysia »

WOW, a ile mieliście wniosków?
ODPOWIEDZ