czy należy się becikowe

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 8 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 12 sty 2012, 14:44

kobieta pozostawała pod opieką 2 lekarzy:
u pierwszego - zaświadczenie:
pozostawała pod opieką od 10 tyg.
terminy udzielenia świadczeń:
1/ w I trymestrze - 13.05.2011
2/ w II trymestrze- brak
3/ w III trymestrze - brak

u drugiego - zaświadczenie: pozostawała od 31 tyg.
1/ w I trymestrze - brak
2/ w II trymestrze- brak
3/ w III trymestrze - 4.11.2011, 23.11.2011,21.12.2011, 28.12.2011

czy nalezy sie becikowe? mi wydaje sie ze nie, bo nie ma wizyty w II trymestrze ciąży
~anka1234


Napisano: 12 sty 2012, 16:09

jak nie jak tak jest 10 tydzień czy nie
~MN

Napisano: 12 sty 2012, 16:12

nie nalezy się brak chociaż jednej wizyty w II trymestrze
~ola

Napisano: 12 sty 2012, 16:15

ola przeczytaj art 15b pkt 5
~MN

Napisano: 13 sty 2012, 10:03

aha becikowe się nalezy, a co z dodatkiem z tyt. urodzenia się dziecka? chyba wtedy nie, na podstawie par. 2 pkt 2 rozporzadzenia z dnia 18.09.2009
~anka1234

Napisano: 13 sty 2012, 14:22

jakby nie liczył zaświadczenie musi być wypełnione w całości zgodnie z wzorem czyli data I trymestr II i III.
~Ira

Napisano: 23 sty 2012, 16:42

ale ~MN
czytaj art. 15b pkt 6- muszą byc wypełnione trzy trymestry
~ANIA

Napisano: 16 kwie 2012, 16:43

myślę że trzy trymestry muszą być
ania
~ania
Podinspektor
Posty: 1943
Od: 18 maja 2011, 16:30
Zajmuję się:
Lokalizacja: C, Polska


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 8 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny