czy należy się ZDO

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 24 cze 2014, 14:47

synek pobierał świadcznie pielęgnacyjne na matke do 31.05.2013 bo tak było ważne orzeczenie, pomimo ze matka ma następne orzeczenie z czerwca 2013 to synek nie przyszedł ponieważ zmieniła sie ustawa a do SZO się nie kwalifikował bo nie miał rezygnacji z zatrudnienia no i kryterium dochodowe a dzisiaj przyszedł i chce sie ubiegać o ZDO i czy ma prawo zgodnie z art 2 ust 2 pkt 2 ????????
carina


Napisano: 24 cze 2014, 14:48

jemu zdo nie przysluguje
kb
Awatar użytkownika
VIP
Posty: 7065
Od: 02 lut 2007, 15:50
Zajmuję się:
Lokalizacja: najładniejsza:), Polska

Napisano: 24 cze 2014, 14:51

dlatego że decyzja o swiadczeniu pielęgnacyjnym nie wygasła z mocy prawa ??????
carina

Napisano: 24 cze 2014, 14:56

tak, on moze na podstawie art. 25 zd ubiegac sie o SZO bez rezygnacji z zatrudnienia, czyli nie podejmujac jedynie zatrudnienia...ale reszte warunkow do SZO musi spelniac...a o zdo nie ma mowy:)
kb
Awatar użytkownika
VIP
Posty: 7065
Od: 02 lut 2007, 15:50
Zajmuję się:
Lokalizacja: najładniejsza:), Polska

Napisano: 24 cze 2014, 15:01

dzięki
carina


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny