Czy należy wykazać ŚP

Wybrane tematy:
Komunikat w sprawie nowych wniosków 500+/ŚW/ŚR w CAS Wzory Decyzji 500+ jak rozpisujecie podatek z US? Jak usprawnić koordynację? Zwalić robotę na gminy... alimenty, od kiedy wyplata - dylematy odnośnie art 19 ust. 4 inspektor ds. świadczeń wychowawczych
ODPOWIEDZ
Inex

Czy należy wykazać ŚP

Post autor: Inex »

Witam,mam pytanko. Chciałabym złożyć wniosek w programie 500+ na dwoje dzieci. Córka jest osobą niepełnosprawną, więc pobieram na nią świadczenie pielęgnacyjne, zasiłek pielęgnacyjny, dodatek do zasiłku rodzinnego z tytułu kształcenia i rehabilitacji dziecka niepełnosprawnego oraz dwa zasiłki rodzinne. Czy te świadczenia należy wykazać we wniosku? I jeszcze jedno pytanie, czy należy wykazać dochód z tytułu otrzymywanego dodatku mieszkaniowego oraz dodatku energetycznego przyznanego do dodatku mieszkaniowego? Nigdzie nie znalazłam na te pytania odpowiedzi. Z góry dziękuję za pomoc.
Awatar użytkownika
de Charette
Administrator
Posty: 20670
Rejestracja: 07 maja 2014, 7:21
Zajmuję się:
Kontakt:

Re: Czy należy wykazać ŚP

Post autor: de Charette »

"Witam,mam pytanko. Chciałabym złożyć wniosek w programie 500+ na dwoje dzieci. Córka jest osobą niepełnosprawną, więc pobieram na nią świadczenie pielęgnacyjne, zasiłek pielęgnacyjny, dodatek do zasiłku rodzinnego z tytułu kształcenia i rehabilitacji dziecka niepełnosprawnego oraz dwa zasiłki rodzinne. Czy te świadczenia należy wykazać we wniosku? "
jak składasz w tym samym ośrodku to nie

"I jeszcze jedno pytanie, czy należy wykazać dochód z tytułu otrzymywanego dodatku mieszkaniowego oraz dodatku energetycznego przyznanego do dodatku mieszkaniowego?"
Nie
cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errore perseverare
ODPOWIEDZ