czy osobie uczacej się przysluguje samotne wychowywanie?

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 13 gru 2013, 13:10

j.w - oboje rodziców nie żyje
~kil


Napisano: 13 gru 2013, 13:16

art. 11 a ust. 2 ... czyli tak
~ewalu


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny