Czy przyznać?

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 10 ]

Moderator: ewalu

Napisano: 01 sie 2014, 11:32

Mam zagwozdkę.
Czy wprowadzać i przyznać KRD dziecku które w sieprniu 2014 kończy szkołę a obecnie ma 20 lat? Raczej nie planuje dalszego kształćenia.
monike


Napisano: 01 sie 2014, 11:34

Jesli nie planuje dalszej nauki to ja bym przyznała zgodnie jak na żaswiadczeniu do końca sierpnia
IGCIA

Napisano: 01 sie 2014, 12:27

Tylko że zanim mi ta karta przyjdzie to już będzie koniec sierpnia
monike

Napisano: 01 sie 2014, 12:31

ale jeżeli dzięki temu rodzina się kwalifikuje to trzeba do systemu wprowadzić.
mkaz
Starszy referent
Posty: 587
Od: 12 cze 2014, 9:41
Zajmuję się:

Napisano: 01 sie 2014, 12:42

monike to tej jednej karty już nie wydasz, patrz § 17.2 Rozporządzenia
madzia11

Napisano: 01 sie 2014, 12:57

Dla dobra rodziny przyznać kartę, jeśli karta przyjdzie po 31 sierpnia to jej się nie wydaje.
MyBoo
Stażysta
Posty: 72
Od: 05 cze 2014, 7:43
Zajmuję się:

Napisano: 07 sie 2014, 14:48

i wówczas decyzja odmowna?
gość111

Napisano: 07 sie 2014, 14:56

Ja bym przyznał. Wręcz bym radził, żeby ktoś po latach nie wypominał urzędnikowi, że nie może korzystać z programu dożywotnio (rodzice) przez to , że nie "opłacało" się składać wniosku bo komuś z rodziny po 2-3 dniach karta wygasa.
AriGold

Napisano: 07 sie 2014, 15:17

a dla dziecka któremu nie zdąży wydac karte-dec.odmowna?
gość111

Napisano: 08 sie 2014, 8:23

Ja na pewno zrobiłabym odmowę dla tego dziecka
ups


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 10 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny