Decyzja inna niż przyznająca, np odmowna lub odmowno-przyzna

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: ewalu

Napisano: 26 wrz 2017, 12:26

Witam ;) Mam pytanie. Czy w Waszych ośrodkach również w przypadku wydania decyzji innej niż przyznająca czyli np. odmownej albo odmowno-przyznającej wysyłacie do wnioskodawcy informacje, że w ciągu 7 dni może jeszcze dostarczyć dokumenty, które mogą mieć wpływ na tę decyzję? Podobno mówi o tym art. 10 lub 79a Kodeksu Postępowania Administracyjnego, chociaż ja zupełnie inaczej to odbieram.
nowciak20
Praktykant
Posty: 2
Od: 22 wrz 2017, 15:11
Zajmuję się: ŚW


Napisano: 26 wrz 2017, 15:55

Tak my wysyłamy przy każdej odmownej i odmowno przyznającej też.
monis
Stażysta
Posty: 169
Od: 04 maja 2016, 9:17
Zajmuję się:

Napisano: 26 wrz 2017, 19:09

Tak . Wysylamy takie cuś
Małopolska/OPS/Sygnity
Ragnar
Starszy referent
Posty: 502
Od: 14 mar 2017, 22:32
Zajmuję się: ŚW


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny