Wniosek o świadczenie pieniężne złożony 02.07.2024., w miesiącu poprzednim, tj. czerwcu był dochód:zasiłek okresowy i dodatek mieszkaniowy, w miesiącu lipiec nie będzie wypłacony zasiłek okresowy, będzie wypłacony tylko dodatek mieszkaniowy (jego wypłata z poprzedniej decyzji kończyła się w czerwcu, ale został złożony nowy wniosek i jest nowa decyzja o jego wypłacie - w niewiele wyższej kwocie, co w czerwcu), ale w dniu złożenia wniosku jeszcze wypłacony nie był, natomiast w dniu przeprowadzania wywiadu już był wypłacony.
W dniu złożenia wniosku o świadczenie pieniężne klient podał jaki miał dochód w czerwcu oraz podał, że w lipcu nie będzie wypłacony zasiłek okresowy oraz, że czeka na decyzję odnośnie dodatku mieszkaniowego od lipca 2024., więc podał, że w lipcu 2024r. na dzień złożenia wniosku nie otrzymał żadnego dochodu.
Natomiast w dniu przeprowadzenia wywiadu podał, że miał wypłacony dodatek mieszkaniowy, bo jest już nowa decyzja w tej sprawie, więc złożył oświadczenie, że dochód w lipcu to dodatek mieszkaniowy w kwocie..., oraz, że w razie jakiejkolwiek zmiany dochodu on powiadomi MOPS.
Więc do obliczeń został wzięty tylko i wyłącznie dochód z lipca - dodatek mieszkaniowy.
Tak to powinno wyglądać, taki rok postępowania jest prawidłowy?