jaki art? - Świadczenia rodzinne

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]

Napisano: 07 wrz 2016, 8:29

Proszę wskażcie mi konkretny art. ustawy który pozwala aby strona mogła złożyć OŚWIADCZENIE o dochodzie uzyskanym (zamiast zaświadczenia). Nie chodzi mi o działalność tylko o zatrudnienia (pracuje od marca br.)

P.S. Zawsze w takim uzysku brałyśmy ZAŚWIADCZENIA.
*Ilona


Napisano: 07 wrz 2016, 9:14

nie ma oświadczenia o dochodzie uzyskanym, pracodawca wystawia zaświadczenie, skąd ten pomysł z oświadczeniem?
6i9
Awatar użytkownika
VIP
Posty: 2583
Od: 02 mar 2016, 14:01
Zajmuję się:

Napisano: 08 wrz 2016, 7:41

No trafiła sie nam taka jedna (która robi 500+ w innej gminie) u nas dostała pismo o pozostawieniu wniosku bez rozpatrzenia i się kobita ogromnie burzy że mogła złożyć OŚWIADCZENIE o uzyskanym.

Jak inni?
Bierzecie oświadczenia z uzysku czy zaświadczenia (nie chodzi mi o działalność tylko zatrudnienie) :?: :?: :?:
*Ilona

Napisano: 08 wrz 2016, 7:55

par. 2 ust. 3 pkt 2k rozporządzenia:
k) dokument określający wysokość dochodu uzyskanego przez członka rodziny z miesiąca następującego po miesiącu,
w którym dochód został osiągnięty – w przypadku uzyskania dochodu po roku kalendarzowym poprzedzającym
okres zasiłkowy;


biorę zaświadczenia, ale tak prawdę powiedziawszy trudno będzie obornić tezę, że musi być zaświadczenia jak na oświadczeniu będzie wszystko.
cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errore perseverare
de Charette
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 20553
Od: 07 maja 2014, 7:21
Zajmuję się:



  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x