mąż i konkubent, czy ktoś to wyjaśni?

Wybrane tematy:
Komunikat w sprawie nowych wniosków 500+/ŚW/ŚR w CAS Wzory Decyzji 500+ jak rozpisujecie podatek z US? Jak usprawnić koordynację? Zwalić robotę na gminy... alimenty, od kiedy wyplata - dylematy odnośnie art 19 ust. 4 inspektor ds. świadczeń wychowawczych
ODPOWIEDZ
basień

mąż i konkubent, czy ktoś to wyjaśni?

Post autor: basień »

nie do końca mam pewność co do tego przypadku, a i mogę prosić o opinię:

Związek partnerski posiadający jedno wspólne dziecko.
Mężczyzna ma ponadto 2 swoich dzieci z poprzedniego związku również partnerskiego, które mieszkają z nim.
Kobieta ma jedno dziecko panieńskie, które mieszka z nią i 2 dzieci z mężem, z którym nie ma rozwodu i które nie mieszkają z nią.

Jak powinien wyglądać wniosek i skład rodzin?
Awatar użytkownika
de Charette
Administrator
Posty: 20670
Rejestracja: 07 maja 2014, 7:21
Zajmuję się:
Kontakt:

Re: mąż i konkubent, czy ktoś to wyjaśni?

Post autor: de Charette »

"Związek partnerski posiadający jedno wspólne dziecko.
Mężczyzna ma ponadto 2 swoich dzieci z poprzedniego związku również partnerskiego, które mieszkają z nim."
składa on i nie ma problemu

"Kobieta ma jedno dziecko panieńskie, które mieszka z nią i 2 dzieci z mężem, z którym nie ma rozwodu i które nie mieszkają z nią".
ona składa wniosek na swoje dziecko. W składzie rodziny ona, mąż i te dziecko.
on składa wniosek na dwoje dzieci, w skąłdzie rodizny on, żona i dwoje dzieci
cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errore perseverare
ODPOWIEDZ