Panel std - Oprogramowanie

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Napisano: 14 wrz 2016, 9:25

Mam pytanie o panel std, a właściwie o jego aktualizację do wersji 2.0. Czy zapisujemy go do pliku i uruchamiamy na każdej stacji roboczej? Jeśli zaktualizuję Pomost do najnowszej wersji ale nie zaktualizuję panelu std to czy nadal będzie możliwość pracy w Pomoście, czy też konieczne jest zaktualizowanie panelu? Czy podczas aktualizacji tego panelu musimy tam coś robić czy wystarczy że będziemy kolejno zatwierdzać czynności?
Przepraszam za tak naiwne pytania ale nie mamy informatyka i musimy same męczyć się z tymi aktualizacjami. Dziękuję z góry za wyczerpującą odpowiedź.
kasia_a


Napisano: 14 wrz 2016, 11:46

Instalacja nowszego Panelu nie jest konieczna, po prostu ten nowy daje nowe możliwości, ale ze starym też Pomost współpracuje poprawnie.
Tomek
SYGNITY
Starszy inspektor
Posty: 6053
Od: 04 kwie 2007, 11:01
Zajmuję się: pracuje w fabryce Pomostu :)
Lokalizacja: Kraków, Polska



  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x
Ta strona używa ciasteczek (cookies) tylko zgodnie z zasadami opisanymi w polityce cookies Rozumiem