podnoszenie kwalifkacji

Wybrane tematy:
coś pozytywnego Dobra książka
ODPOWIEDZ
~Świzynka!!

podnoszenie kwalifkacji

Post autor: ~Świzynka!! »

Czy jest gdzies w ustawie o pomocy społecznej napisane że pracownik socjalny moze otrzymac dofinansowanie do stusiów magisterskich bo to jest podnoszenie kwalifikacji
~ala

Re: podnoszenie kwalifkacji

Post autor: ~ala »

Do studiów nie. Tylko do specjalizacji - 50% kosztów.
~bea

Re: specjalizacja

Post autor: ~bea »

czy po ukończeniu specjalizacji I stopnia mam prawo do adgażu i tytułu \"specjalisty pracy socjalnej \" bo mój kierownik coś się wykręca
~elenka

Re: podnoszenie kwalifkacji

Post autor: ~elenka »

Bea masz prawo do tego tytułu, ale i tak kierownik o tym decyduje, bo samo ukończenie specjalizacji nie powoduje, że jest się specjalistą, muszą za tym iść umiejętności. Powodzenia.
~prac. socjalny

Re: podnoszenie kwalifkacji

Post autor: ~prac. socjalny »

A ja myślę, że jak osoba ma dyplom ukończenia specjalizacji, to już to komisja egzaminacyjna oceniła. Czyżby ktoś inny jeszcze miał do tego prawo? i kto mu takie prawo dał?
~Gosia

Re: podnoszenie kwalifkacji

Post autor: ~Gosia »

Zgadzam sie w 100 % z pracownikiem socjalnym.Jakoś nauczyciele nie maja z tym problemów,zdaja odpowiednie egzaminy,uzyskuja odpowiednie tytuły np.nauczyciel stazysta,dyplomowany itp.od razu pensja rosnie,nie mówiąc o dodatkowych kwalifikacjach jak studia podyplomowe ( 300 zł wiecej do pensji).
~Karolcia

Re: podnoszenie kwalifkacji

Post autor: ~Karolcia »

Dziewczyny zgadzam się z Wami. To jest nie w porządku, że poświęcamy swój czas, energię i pieniądze, a nasi przełożeni ignorują nasze kwalifikacje. Zgadzam się z prac. socjalnym, nie powinniśmy godzić się z takim traktowaniem, w tym wypadku zgadzam się z Gosią. Ja napisałam oficjalne pismo pod którym podpisał się dyrektor, a więc przyjął do wiadomości, pismo leży w kadrach o uznanie wyższego stopnia - zero reakcji ze strony dyrekcji, ale mam nadzieję, że kolejna kontrola z PIPu zareaguje właściwie na moje pismo. Nie pozwólmy się tak traktować. Mamy wykształcenie, kwalifikacje, wiedzę i zapał do pracy. NIE POZWÓLMY ZGASIĆ TEGO ZAPAŁU. Upominajmy się o swoje.
~Rysia

Re: podnoszenie kwalifkacji

Post autor: ~Rysia »

U nas ciężko z uzyskaniem wyższego stopnia a jak już sie dostaje to tylko tytuł i pieczątka ale bez kasy
~Iwa

Re: podnoszenie kwalifkacji

Post autor: ~Iwa »

więc szkoda podnosić kwalifikacje bo przecież jaki kosztem, rodziny, nerwów , stresów itp.
ODPOWIEDZ