pomocy

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 04 lis 2015, 11:31

jestem w tym temacie nowa i proszę o pomoc. mam dwa pytania: czy wzywamy na wywiad dłużników, którzy mają dług, ale nie płacimy już wierzycielce funduszu? i drugie - czy piszemy o podjęcie działań dla tych co wypłacamy FA czy i dla tych co już im nie płacimy?
aaaja


Napisano: 04 lis 2015, 13:13

art. 3 ust. 5 mówi, w jakich przypadkach wzywamy Dł na wywiad. Generalnie - gdy jest przyznany/wypłacany FA. Wnioskujemy o podjęcie działań wobec Dł do innych jednostek również wówczas gdy jest przyznany/wypłacany FA.
ODA


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny