pomocy proszę

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 26 mar 2014, 9:37

powiedzcie mi czy jest zapis w ustawie czy kierujemy dłużników na prace interwencyjne? proszę
~ssdf


Napisano: 26 mar 2014, 9:51

haloo prosze powiedzcie bo musze szybko kieronikowi odpowiedziec
~ssdf

Napisano: 26 mar 2014, 10:01

Art. 5. 2
~Anka W.

Napisano: 26 mar 2014, 10:19

a kierujecie swoich dłuzniów na prace interwencyjne? tzn czy piszecie pismo do wójów/burmistrzów z wykazem dłuzników?
~ssdf

Napisano: 26 mar 2014, 11:24

???
~ssdf


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny