pomocy proszę z Ukrainką

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 28 paź 2015, 10:28

pomóżcie mi. Czy można przyznać rodzinne Ukraince która ma kartę z dostępem do rynku pracy i ma córkę z obyw. ukraińskim, uczy sie tu w Polsce. Matka tej dziewczyny jest rozwiedziona i nie ma alimentów na tą córkę. Teraz z Polakiem ma wspólne małe dziecko. Czy może mieć rodzinne na tą córkę z Ukrainy?
justa84


Napisano: 28 paź 2015, 10:32

A widzisz jakiś przepis, żeby odmówić? samotnie wychowująca nie jest, to alimenty niepotrzebne, art. 1 też spełnia, rodzicem swojej córki jest. Więc?
Zaprawdę, nie masz nic wstrętniejszego ponad monstra owe, urzędasami zwane, któreż płodami są plugawego czarostwa i diabelstwa.
Oto łotry bez cnoty, sumienia i skrupulów, istne stwory piekielne, do uprzykrzania życia jeno zdatne...
Tom.
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 4710
Od: 09 mar 2005, 16:10
Zajmuję się:
Lokalizacja: PL

Napisano: 28 paź 2015, 10:33

jak wpisze Polaka do składy rodziny to tak :)
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?" — Jonasz Kofta
„Kochająca osoba żyje w kochającym świecie. Wroga osoba żyje we wrogim świecie. Każdy, kogo spotykasz jest Twoim lustrem” - Ken Keyes
ewalu
Awatar użytkownika
Starszy inspektor
Posty: 9550
Od: 12 maja 2011, 15:17
Zajmuję się:
Lokalizacja: lubelskie, Polska


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny