Błagam pomóżcie!!!
Rodzice są w trakcie rozwodu z tym, że drugą sprawę rozwodową mają we wrześniu 2016. Ojciec złożył wniosek na SW i podał żonę do składu rodziny. Po 2 dniach przyszła żona i złożyła wniosek nie podając męża do składu rodziny, napisała prośbę o zawieszenie postępowania do czasu wydania wyroku przez sąd. Nie mieszka z mężem wyprowadziła się, dziecko przebywa z nią.
1. Czy mogę zawiesić postępowanie do czasu wydania wyroku przez sąd ( będzie to prawdopodobnie wrzesień 20016) i wypłacić matce z wyrównaniem od kwietnia.
2. Czy gdyby wpisała ojca do składu rodziny to robimy wywiad, jeżeli pracownik socjalny stwierdzi, że dziecko nie przebywa z ojcem to wypłacamy matce na bieżąco.
3. Czy wzywam żonę do uzupełnienia dokumentów czyli musi wpisać męża do składu rodziny, robimy wywiad jeżeli pracownik stwierdzi, że dziecko nie przebywa z ojcem to wypłacamy matce
A może jeszcze inaczej?
Według mnie to opcja 3, ale upewnijcie mnie błagam!!!!!!