potrącenie nienależnie pobranego zasiłku pielegnacyjnego

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 27 sty 2012, 10:22

Czy można w jednej decyzji przyznac zasiłek pielęgnacyjny a jednoczesnie z części tego zasiłku potrącac kwoty na poczet nienależnie pobranego zasiłku pielęgnacyjnego pobranego we wcześniejszym okresie? Dodam że strona wyraziła zgode na to potrącanie. Proszę o odpowiedź. Pilne!
~Jolka


Napisano: 27 sty 2012, 11:56

nie, robisz przyznanie, a dodatkowym pismem informujesz ją że z decyzji przyznającej będziesz potrącać np na podstawie art. 30 ...
~migotka


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny