Program do obsługi środków PFRON

Strona 1 z 2    [ Posty: 12 ]

Moderator: Tomasz1981

Napisano: 17 mar 2014, 12:43

Drodzy koledzy z innych PCPR zwracam się z prośbą o udzielenie informacji na temat n/w programu
czy ktoś z was pracował i poznał ten program ?

http://www.pracownia.strefa.pl/pfron.html

Chciałabym prosić o opinię na jego temat :)
Z góry dziekuję
~AGA D.

Napisano: 17 mar 2014, 14:06

to ja się podepnę, korzystacie z jakiś programów do obsługi rehabilitacji społecznej oraz Aktywnego Samorządu? Jak sie sprawdzają?
|U mnie jedynym udogodnieniem jest to co sobie stworze w excelu, ale przyznam że sprawia mi coraz większe trudności zliczenie danych do wszystkich sprawozdań:/
~gava

Napisano: 17 mar 2014, 14:21

u mnie też excel niestety :/
~pcprK

Napisano: 17 mar 2014, 14:33

My ogólnie pracujemy na Tylda PCPR .. jesteśmy w miarę zadowoleni, jednak szukamy tańszych rozwiązań ...jak to placówkach samorządowych :(
~AGA D.

Napisano: 17 mar 2014, 15:16

u nas środki algorytmowe - TYLDA, niby AS też można, ale bez sensu płacić, skoro PFRON dał swoje narzędzia i tego wymaga.
~pcpr-A

Napisano: 17 mar 2014, 20:54

u nas identycznie jak w pcpr-A. Z TYLDA PCPR jesteśmy zadowoleni, juz 6 lat na tym pracujemy.
~goschka

Napisano: 18 mar 2014, 9:48

my tez 6 lat pracujemyna TYLDZIE i juz sobe pracy bez tego programu nie wyobrażam
~kate

Napisano: 30 kwie 2014, 15:59

Witam Państwa. Jestem kierownikiem Działu Oprogramowania PCPR w firmie Tylda Sp. z o.o.. Każdego zainteresowanego oprogramowaniem m.in. do obsługi środków PFRON zapraszam do bezpłatnego przetestowania naszych aplikacji. Wersję testową zainstalujemy zdalnie i możemy uruchomić nawet na kilka miesięcy - najlepiej samemu przekonać się o możliwościach i przydatności oprogramowania. Programy są nieustannie rozbudowywane i aktualizowane. Uwzględniamy również sugestie użytkowników i niemal połowa funkcji została dodana na życzenie osób pracujących na naszym oprogramowaniu. Wszelkie wymagane (i niewymagane:) ) raporty, sprawozdania, zestawienia itp. można wygenerować kilkoma kliknięciami. Mamy jasne i przejrzyste zasady licencjonowania. Zresztą nie muszą Państwo wierzyć w moje słowa - proszę o kontakt a postaram się uzyskać zgodę któreś z jednostek w Państwa okolicy, na rozmowę telefoniczną z pracownikiem na co dzień pracującym na naszym oprogramowaniu. Więcej informacji na http://www.pcpr.tylda.eu , http://www.as.tylda.pl lub mailowo na sebastian.l@tylda.pl
Sebastian Łańko

Napisano: 22 wrz 2016, 8:44

orientuje się ktoś jaki jest roczny koszt oprogramowania do obsługi pfron np. tylda?? i czy warto?? chyba że polecacie coś innego :)
pcprkolb

Napisano: 22 wrz 2016, 10:25

pcprkolb pisze:orientuje się ktoś jaki jest roczny koszt oprogramowania do obsługi pfron np. tylda?? i czy warto?? chyba że polecacie coś innego :)
Z tego co wiem, to za Tyldę płacimy za rok 1500 zł (dwa stanowiska).
Program ma swoje plusy i minusy, ale jakoś to wszystko działa, a jak nie działa to online załatwisz sprawę.
PCPR-T

Strona 1 z 2    [ Posty: 12 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny