Przejęcie pracownika czy to utrata

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 20 paź 2017, 10:51

Mam pytanie dot. Przejęcia pracownika z jednego zakładu pracy przez inny zakład na mocy porozumienia. Nastapilo to w połowie oazdziernika.Pracownik ma wyższa stawke w nowej firmie, która pozbawiła by go zasiłku rodzinnego. Jednakże nie ma tutaj mowy o świadectwie pracy. Dlatego pytam czy to jest kontynuacja zatrudnienia czy nastąpiła utrata?
Stefmir
Praktykant
Posty: 1
Od: 20 paź 2017, 10:39
Zajmuję się: Wychowawczy


Napisano: 20 paź 2017, 11:09

Jeśli porozumienie jest zawarte na podstawie art.23 kodeksu pracy to nie ma utraty
Szarak
Podinspektor
Posty: 1074
Od: 22 mar 2017, 12:14
Zajmuję się: Pracuję tylko dla darmowego Facebooka


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny