Od 25 maja mamy nowy twór i co z tym będziemy robić ?. Pewnym jest, ze w związku z tym jak na razie przybędzie nam roboty, bo informację wnioskodawcą należy wręczać
U nas jak ktoś przyjdzie 25 maja do Ośrodka i będzie składać np. wniosek o rodzinne, fundusz alimentacyjny, 500+ to musi otrzymać pisemną informację wynikającą z art. 13 i 14 RODO. I jak przyjdzie dłużnik na wywiad to też trzeba mu dać taką informację do podpisu dla niego + do akt.
Co prawda nie wiemy jak ta informacja do końca ma wyglądać ale jak to mówi nasz kierownik nie róbmy zamętu mamy sporo czasu.
tyle że tu jest mowa o świadczeniach z pomocy społecznej. Możemy to rozciągnąć na pozostałe realizowane w ośrodkach zadania, które faktycznie należą do kompetencji Burmistrza?
Ionathan pisze:a na co się teraz powołujemy w miejsce art. 23 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2016.922 t.j.)?