sprawozdanie do sądu z wywiązywania się z planu pracy z asy

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: voodoo

Napisano: 15 lis 2017, 11:35

Witam bardzo proszę wo wór jak napisać takie sprawozdanie do sądu nigdy tego nie robiłam dlatego zwracam się prośbą o pomoc.
Aniunia27
Praktykant
Posty: 21
Od: 11 lip 2017, 9:36
Zajmuję się: asystent rodziny


Napisano: 28 lis 2017, 8:56

Sprawozdanie
Ze współpracy asystenta rodziny z rodziną Państwa...................................... za okres ...........................
Powołując postanowienie Sądu Rejonowego w ................... Wydział .............Rodzinny i Nieletnich z dnia ......................... Sygn. akt ............................ przesyłam kwartalne sprawozdanie dotyczące współpracy z asystentem rodziny.
Rodzina ................................... w dalszym ciągu nie potrafią utrzymać ze sobą prawidłowych relacji. TU OPISUJE SYTUACJE W DOMU,JAKIE ZASZŁY ZMIANY A CO DALEJ NIE JEST WYKONANE np.
Pani ....... zgodnie z planem pomocy powinna uczęszczać co dwa tygodnie na spotkania z psychologiem, ......................... CZY SĄ SPŁACANE ZADŁUŻENIA, CZY POJAWIA SIĘ NADUŻYWANIE ALKOHOLU, CZY JEST STAŁY KONTAKT ZE SZKOŁĄ BĄDŹ PLACÓWKĄ, JAK DZIECI SĄ UMIESZCZONE W TAKIEJ,ZAPLANOWANE WIZYTY LEKARSKIE ITP.
samosiazosia
Praktykant
Posty: 2
Od: 06 lip 2017, 8:59
Zajmuję się: AR


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny