średniomiesięczny koszt utrzymania dziecka w placówce - Piecza Zastępcza

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Napisano: 07 lut 2024, 11:07

Witam,
Czy wyliczając średniomiesięczny koszt utrzymania dziecka w Placówce prowadzonej w trybie otwartego konkursu ofert stosujecie art 196 ustawy o pieczy czy też kierujecie się wysokością przyznanej dotacji?
p.spoleczna
Praktykant
Posty: 6
Od: 17 kwie 2019, 12:19
Zajmuję się: PS

Napisano: 08 lut 2024, 16:04

Tak, koszt wyliczamy na podstawie art. 196 ust. 1 ustawy.
administracja92
Stażysta
Posty: 73
Od: 22 maja 2018, 14:05
Zajmuję się: 500+, kierowanie dzieci do placówek, świadczenie dla posiadaczy Karty Polaka, windykacja, cudzoziemcy, repatrianci


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x