stały po staremu - Pomoc społeczna (forum ogólne)

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]

Napisano: 05 mar 2017, 20:25

czy możecie mi powiedzieć co robiliście przed 2017 rokiem, kiedy klientowi, który pobierał zasiłek stały kończyło się orzeczenie i np. czekał 3 m-ce na nowe orzeczenie, co robiliście z podaniem o zasiłek stały, czy wyrównywaliście potem zasiłek stały, jak to się u Was odbywało? proszę odpowiedzcie.
jemiołka


Napisano: 06 mar 2017, 15:08

są na to wyroki poszukaj. Jak złożył wszystko w terminach to brana była pod uwagę ciągłość gdyż to nie wina klienta że organ tak długo orzekał.
Wredniocha
Referent
Posty: 455
Od: 17 gru 2016, 14:13
Zajmuję się: Innymi

Napisano: 07 mar 2017, 11:20

Zawieszalismy postepowanie tak jak to sie robi teraz. Nic nowego.
BadAss

Napisano: 07 mar 2017, 11:27

osoba po raz pierwszy składa wniosek do orzecznictwa o ustalenie stopnia niepełnosprawności, upoważnia pracownika socjalnego do złożenia wniosku w Powiatowym Zespole. osoba nie składa wniosku o stały, nie wiadomo jaki stopień uzyska. czy w takiej sytuacji ops jest zobowiązany wszcząć postępowanie o stały i przyznać okresowy do czasu uzyskania orzeczenia?
jogii

Napisano: 07 mar 2017, 14:21

nie ten wątek, sora...
jogii



  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x