św. rodzicielskie - 19 marca - Świadczenia rodzinne

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Napisano: 08 kwie 2025, 10:58

Hej :) Czy Ktoś przerabiał przypadek św. rodzicielskiego na zasadach od 19 marca? Pani złożyła wniosek na świadczenie, zaznaczyła we wniosku, że wnosi o wydłużenie okresu (dziecko urodziło się po ukończeniu 37 tygodnia ciąży) - dałam Pani zaświadczenie do uzupełnienia przez szpital. Czy najpierw przyznaje świadczenie na podstawowy okres? Pracuje na sygnity widziałam, że jest opcja zaznaczenia we wniosku wydłużenia okresu. Czy możecie mi coś podpowiedzieć, jak powinno być prawidłowo?
Zosia15
Starszy referent
Posty: 552
Od: 03 mar 2020, 18:13
Zajmuję się: Zr, sw


Napisano: 14 kwie 2025, 12:09

Dołączam się do pytania. Jeżeli przy rozpatrywaniu wniosku mam informację że dziecko urodziło się w 34 tygodniu to mogę przyznać od razu świadczenie rodzicielskie w wydłużonym okresie?

Czy ktoś mógłby podzielić się wzorem takiej decyzji dla matek wcześniaków? (proszę:P)

Pracuję w programie AMAZIS, i mam pytanie co sprawdzacie żeby upewnić się że osoba na pewno nie pobiera zasiłku macierzyńskiego w innej instytucji?

ja sprawdzam poprzez Empatię KRUS, ZUS, ePODATKI, NFZ-CWU oraz SEPI.
Jola_89
Praktykant
Posty: 23
Od: 01 kwie 2024, 15:53
Zajmuję się: ŚW i FA



  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x