tt-alimenty

Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 16 wrz 2015, 10:49

Czy ktoś z Was pracuje na programie TT-alimenty? Mam problem po ostatnich aktualizacjach. Robię ,,raport wypłaconych świadczeń z podziałem na 20% 20% 60%" i program nalicza mi bardzo duże odsetki. Do tej pory nie było problemu. Kontaktowałam się z TT i twierdzą że to u nas ktoś musiał namieszać
6i9

Napisano: 16 wrz 2015, 11:34

Pamiętaj że wpłaty są zaliczane na najstarsze należności. U mnie niektóre wpłaty tzn.: dłużników którzy wpłacają co miesiąc i ich zadłużenie nie jest ogromne nalicza niewielkie odsetki, natomiast w przypadkach gdy osoba skończyła pobierać np.: w 2010 roku to w niektórych wypadkach odsetki są wyższe od kwoty głównej. Są to bardz ostare należności i takie sytuacje mogą mieć miejsce. Też pracuje na TT alimenty
judge

Napisano: 16 wrz 2015, 11:59

Tak tyle, że do tej pory wszystko się zgadzało a teraz program mi naliczył astronomiczną wysokość odsetek. Prawie dwukrotność tego co powinno być
6i9

Napisano: 16 wrz 2015, 12:30

testowo wygenerowałem jeszcze raz stan na ostatni dzień sierpnia i mam to samo co jak generowałem przed aktualizacjami, przejrzej na spokojnie czy czegoś źle nie klikasz bo takie historię to najczęściej jakiś głupawy błąd człowieka
grzegorz_k

Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny