uzysk z chorobowego z zusu ??? - Świadczenia rodzinne

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Napisano: 18 lip 2017, 11:02

pani po stosunku pracy przeszła na zasiłek chorobowy z zusu od 9 maja, więc robimy uzysk za czerwiec w lipcu. Tylko jest problem że pani pierwszą wypłatę dostała w czerwcu za okres od maja do czerwca a później w lipcu za okres od czerwca do lipca, więc zus jej nie wystawi zaświadczenia za sam czerwiec, jak podejść do tematu i wyliczyć ten dochód za czerwiec ???
qwertyops
Stażysta
Posty: 102
Od: 10 kwie 2017, 11:31
Zajmuję się: ST i KDR


Napisano: 18 lip 2017, 11:34

qwertyops pisze: więc zus jej nie wystawi zaświadczenia za sam czerwiec,
jak nie jak tak
"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?" — Jonasz Kofta
„Kochająca osoba żyje w kochającym świecie. Wroga osoba żyje we wrogim świecie. Każdy, kogo spotykasz jest Twoim lustrem” - Ken Keyes
ewalu
Awatar użytkownika
VIP
Posty: 9550
Od: 12 maja 2011, 15:17
Zajmuję się:
Lokalizacja: lubelskie, Polska

Napisano: 19 lip 2017, 11:28

qwertyops pisze:pani po stosunku pracy przeszła na zasiłek chorobowy z zusu od 9 maja, więc robimy uzysk za czerwiec w lipcu. Tylko jest problem że pani pierwszą wypłatę dostała w czerwcu za okres od maja do czerwca a później w lipcu za okres od czerwca do lipca, więc zus jej nie wystawi zaświadczenia za sam czerwiec, jak podejść do tematu i wyliczyć ten dochód za czerwiec ???
jak dostała pierwsza wypłate w czerwcu, to uzysk jest w czerwcu a wiec dochod za 07/2017
***************************************
Człowiek nie jest taki, co by sobie nie poradził:)
POCAHONTAS
Awatar użytkownika
Podinspektor
Posty: 1760
Od: 25 lis 2005, 10:00
Zajmuję się:
Lokalizacja: Pomorze, Polska



  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x