wezwanie do uzupełnienia dokumentów

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: voodoo

Napisano: 12 lut 2009, 11:36

Może ktoś wkleić wezwanie do klienta w celu uzupełnienia dokumentów a dokładniej chodzi o zaświadczenie ze szkoły w związku z ukończeniem 18 roku życia. Bardzo proszę o pomoc
~gg


Napisano: 13 lut 2009, 23:35

tez bym prosiła
~aga

Napisano: 16 lut 2009, 14:44


Pani


WEZWANIE

Działając w oparciu o art. 24 ust.2 ustawy z dnia 28 listopada 2003 roku o świadczeniach rodzinnych (t.j.Dz. U. z 2006 r. Nr 139, poz. 992 z późn. zm.) w związku z § 12 ust. 3 rozporządzenia Ministra Polityki Społecznej z dnia 2 czerwca 2005 roku w sprawie sposobu i trybu postępowania w sprawach o świadczenia rodzinne ( Dz. U.. Nr 105, poz.881 z późn.zm.)
wzywam

Panią do uzupełnienia wniosku o ustalenie prawa do zasiłku rodzinnego oraz dodatku do zasiłku rodzinnego z tytułu rozpoczęcia roku szkolnego, złożonego w tut. Ośrodku w dniu ................... o następujące niżej dokumenty:
-

Obowiązek załączenia powyższego dokumentu wynika z § 3 pkt. 3 cytowanego na wstępie rozporządzenia w sprawie sposobu i trybu postępowania w sprawach o świadczenia rodzinne.

Uzupełnienie brakującego dokumentu należy dokonać w terminie 14 dni od dnia doręczenia niniejszego wezwania poprzez złożenie go w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej w ...................... w godzinach urzędowania, pok. ......

Pouczenie:

Uchybienie terminu złożenia wskazanego dokumentu spowoduje, że świadczenie nie będzie przyznane od miesiąca, w którym złożony został wniosek a dopiero od miesiąca, złożenia brakującego dokumentu .
Jednocześnie informuję, że w przypadku gdy przyczyną niedostarczenia wymaganego dokumentu przez osobę składającą wniosek jest nie wydanie dokumentu przez właściwą instytucję w ustawowo określonym terminie, wnioskodawca powinien to udokumentować, w celu zachowania prawa do świadczenia począwszy od miesiąca, w którym został złożony wniosek.
~-justyna-


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny