PILNE!!!

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 6 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 21 lut 2014, 10:52

Wydanie decyzji o NP liczy się od dnia wystawienia zawiadomienia o wszczęciu postępowania czy od dnia odebrania tego zawiadomienia??
~Elaaa


Napisano: 21 lut 2014, 10:53

doręczenie, po 7 dniach wydajesz decyzję
~marta

Napisano: 21 lut 2014, 12:16

Ale jak robiłam postępowanie wyjaśniające i wzywałam klientke do wyjśnień a poźniej zgodnie z art. 10 KPA może sie zapoznać z dowodami w sprawie.

Więc kiedy liczy się termin rozpoczęcia wszczęcia od wystawienia zawiadomienia czy od jego odebrania??

Proszę pomóżcie!!!
~Elaaa

Napisano: 21 lut 2014, 12:25

od odebrania
~MM

Napisano: 21 lut 2014, 12:25

\"od wystawienia zawiadomienia czy od jego odebrania??\"
Odebrania.
"Com napisał, napisałem."
J 19, 22
RR
Awatar użytkownika
Inspektor
Posty: 2014
Od: 23 lip 2007, 22:51
wieś, Polska

Napisano: 21 lut 2014, 12:27

Dziękuje bardzo :)
~Elaaa


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 6 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]