Proszę o pomoc.

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 10 gru 2014, 16:54

Pani w roku 2013 posiadala gospodarstwo o ogolnej powierzchni 2,2540 ha przeliczeniowe
- od 01.01.2012r. wydzierżawiła GRUNTY o powierzchni 0,2380 ha przelicz
- od 01.01.2012r. wydzierżawiła GOSPODARSTWO ROLNE o powierzchni 1,0200 ha przelicz.


ILE HEKT PRZELICZ. WLICZYLIBYŚCIE DO DOCHODU ?????????
paulinka33


Napisano: 11 gru 2014, 13:02

??? kurde wiem że te dzierżawy są paskudne :) ale może ktoś ma jakiś pomysł .....
paulinka33

Napisano: 11 gru 2014, 13:48

wszystkie bo do dochodu wlicza się gosp. rolne oddane w dzierżawę chyba ,że dzierżawa dotyczy patrz art.5 ust.8a
anad


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]