świadczenie wyrównawcze dla działaczy opozycji

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: heiland

Napisano: 05 mar 2021, 16:10

Witam! pytanie dot. świadczenia wyrównawczego z ustawy z dnia 20 marca 2015r. o działaczach opozycji antykomunistycznej tj. art 10a, doliczamy czy nie doliczamy do dochodu? jeśli nie, to jaka podstawa prawna? Wstępnie obstawiam art 11 w/w ustawy, ale może ma ktoś jeszcze jakiś pomysł :)
olgita1
Praktykant
Posty: 10
Od: 15 gru 2018, 13:14
Zajmuję się: PS


Napisano: 08 mar 2021, 11:37

art.8 ust.4 pkt 5a ups
BGWAW
Praktykant
Posty: 8
Od: 08 mar 2021, 10:16
Zajmuję się: ps


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x