wierzycielka ma NP a dłużniik spłacił już zadłużenie. ! - Fundusz alimentacyjny, Zaliczka alimentacyjna

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Napisano: 25 lut 2016, 13:41

Co mam zrobić, jeśli musze wydać wierzycielce decyzje o NP za pół roku pobierania funduszu, ale wcześniej dłużnik częściowo spłacił już ten dług? sygnity nie chce mi zatwierdzić decyzji, bo woła że kwota NP jest większa niż zadłużenie. Po za tym co z tymi pieniędzmi które dłużnik już spłacił? One dawno temu poszły do budżetu państwa. :( :shock:
Marta85


Napisano: 25 lut 2016, 15:19

mam taką samą sytuację. Pytałam Mazurkiewicza i mamy wystosować pisemka do UW o zrot. mało tego także do gmin OWW i OWD jeżeli są różne również o zwrot. Jak kasę dostaniemy do zwrócić dłużnikowi. Miałam w zaliczce taki przypadek ;/
Gocha85
Stażysta
Posty: 102
Od: 08 kwie 2014, 12:26
Zajmuję się:

Napisano: 05 lip 2017, 12:51

witam, miałam bardzo podobną sytuację. Urząd Wojewódzki zwrócił mi już pieniądze wraz z odsetkami (od tej nadpłaty). Jak zaksięgować to w programie? Pracuję na Familii. Pozdrawiam ;)
tlw
Praktykant
Posty: 7
Od: 05 lip 2017, 12:27
Zajmuję się: ŚW/FA



  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x