zaświadczenie do beciku

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 15 lut 2011, 15:22

powiedzcie mi czy na podstawie zaświadczenia od lekarza z Wiednia może być wypłacony becik? Zaświadczenie jest po Polsku
~bozena


Napisano: 17 lut 2011, 10:05

NIe art. 15b ust. 6 ustawy o św. rodzinnych
~Ira


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x