ZDOBIENIA czy ZUS potrącenie?

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 11 kwie 2016, 21:44

Osoba pobiera ZDO na matkę. ZUS przysłał pismo ze opiekun od 8 marca ma prawo do emerytury bo osiągnął wiek emerytalny. ZUS pyta nas czy będzie potrącenie jeżeli tak to jakiej kwocie. Czy ZUS może potrącic ZDO z emerytury?. Wydaje mi się że ZUS z emerytury, renty może potrącic tylko zasiłek pielęgnacyjny jeżeli ktoś w tym samym okresie otrzymywał dodatek piel.(art.16) jak uważacie?
Goia


Napisano: 02 cze 2016, 13:00

Ja mam podobną sytuację. Swego czasu odpisywałyśmy, że NPŚR będziemy żądać od strony, a teraz nie wiem.
Gość


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny