zmiana rozporządzenia

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 9 ]

Moderator: heiland

Napisano: 06 lut 2015, 10:27

Witam.
Czy jeśli w BZ miałyście § 4370 to w BO zgodnie ze zmianą rozporządzenia § 4360?
ATOL


Napisano: 06 lut 2015, 12:03

tak
tośka

Napisano: 06 lut 2015, 13:29

w BO może być § 4370 a później można przeksięgować. Na początek roku nie miałam § 4360 a musiałam płacić faktury. Mamy 3 m-ce na zmianę §.
Ola II

Napisano: 06 lut 2015, 14:01

Jak macie na otwrcie roku 4370 to tak ma być na początek a potem zmiana zarządzeniem
Anka II

Napisano: 06 lut 2015, 15:25

A skąd w bilansie OTWARCIA § - PRZECIEZ KOSZTY I WYDATKI przeksięgowujemy na 800 i 860 ?
renia50

Napisano: 06 lut 2015, 16:32

Mając zobowiązanie powstaje mi BZ-BO.
atol

Napisano: 07 lut 2015, 7:59

Ale rozrachunki -w tym wypadku 201- nie prowadzisz chyba w/g paragrafów
Alka

Napisano: 09 lut 2015, 9:26

Tak do 201 mam kontrahenta i klasyfikację. Księguję w Groszku a on do obu kont daje tę samą klasyfikację, wiec w BO mam 201 z klasyfikacją i na 999 też.
Ola II

Napisano: 09 lut 2015, 9:38

ja też prowadzę klasyfikację do 201, 998, 999
Ania80


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 9 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny