20 % wniosek dyrektora - Księgowość

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]

Napisano: 30 kwie 2015, 13:23

Z jakich środków finansujecie posiłki na wniosek dyrektora? Kontrola przyczepiła sie że te posiłki powinny być tylko z własnych , na jakiej podstawie?
Grazyna76


Napisano: 30 kwie 2015, 13:44

ja od marca płacę też z dotacji, kierownik powiedział, że w umowie nie jest napisane że nie można, dotacja przeznaczona jest m.in na posiłek a to też jest jako posiłek
Ania80

Napisano: 30 kwie 2015, 14:02

Na stronie ministerstwa były wyjaśnienia ,że w ramach programu mozna finansować pisiłek na liste dyrektorską o ile będzie podjęta uchwała rady gminy o uchwaleniu takiego programu. poszukaj pokaż kontrolującym może cos pomoże.
ala1


Napisano: 06 maja 2015, 11:40

My w tym roku płacimy z dotacji. W umowie, którą mamy na dożywianie jest wyszczególnione na co można wydać środki z UW. My możemy wydać np. na 20 % , ale koleżanki z sąsiedniej gminy nie mają tego w umowie.
Iga 22



  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x