Adres zamieszkania na wniosku różni się od punktu poboru na fakturze - Dodatek osłonowy / bon energetyczny / inne dodatki "paliwowe"

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Napisano: 11 kwie 2023, 9:24

Mam wniosek o refundację VAT i przedstawione faktury na których adres punktu poboru różni się od miejsca zamieszkania na wniosku. Miejsce zamieszkania to XYZ 2, natomiast punkt poboru jest XYZ 2A, gdzie w punktach adresowych gminy nie ma takiego adresu 2A. Klient nie ma pojęcia dlaczego tak jest. Co mam z tym zrobić? Mam kilka takich wniosków.
klaudz
Praktykant
Posty: 4
Od: 21 kwie 2022, 19:01
Zajmuję się: PS/KDR


Napisano: 11 kwie 2023, 9:30

jak klient nie wie to niech idzie do gazowni się dowiedzieć ;)
Tom.
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 10752
Od: 09 mar 2005, 16:10
Zajmuję się: SR, CP, dodatki paliwowe ;)
Lokalizacja: PL

Napisano: 11 kwie 2023, 15:12

Też mam kilka takich wniosków. W gazowni strony dowiedziały się, że to pomyłka, ale gazownia tego nie sprostuje odnośnie tych wystawionych już faktur. W jednym przypadku strona napisała mi oświadczenie, że ten adres na fakturze jest przez pomyłkę. Jednak nie wiem czy to wystarczy, aby przyznać dodatek?
Anita3
Stażysta
Posty: 79
Od: 13 lut 2019, 9:11
Zajmuję się: ŚR



  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x