co dalej z pracownikami - Pomoc społeczna (forum ogólne)

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 6 ]
Wybrane tematy:
posiłek w szkole i w domu -wniosek Dyrektora 20% Weryfikacja 40 Zasiłek celowy dla osadzonego w ZK AOON - dojazd własnym samoch. do 15.06.22r. decyzja zmieniająca DPS AOON/OW

Napisano: 20 lis 2013, 13:33

czy ktoś z Państwa posiada juz informacje co będzie dalej (po 2014 roku) z pracownikami zatrudnionymi z funduszy unijnych? tzn pracownikami socjalnymi, pracownikami ROPSów itp ?
czy będzie szansa na utrzymanie tych etatów w nowy okresie finansowania?
~nowicjusz na forum

Napisano: 20 lis 2013, 17:18

@nowicjuszu - pytasz o rzecz nieprzewidywalną czyli o to czy znajdzie się forsa na projekty unijne za 2 lata. (a właściwie rok). To jest wiedza na pograniczu horoskopu i tarota. Unia (a szczególnie ta walutowa czyli euro) jest już martwa ale jeszcze o tym nie wie. Jedynym beneficjentem silnego euro (a w sensie wartości wymienialnej na inne waluty, a nie realnej siły) sa Niemcy dzięki ogromnemu eksportowi ze swojego przemysłu, głownie wysokich technologii. Reszta gospodarek (liczących się) jest w tragicznej sytuacji, dobijanej ogromnymi długami. (dla \"równowagi\" Szkopy mają nadwyżkę bodaj 7 %). Taki stan rzeczy nie może trwać wiecznie. Choć germańce jako kierownik tego interesu tak łatwo nie dadzą odebrać sobie przywileje kosztem innych krajów, to jednak niedługo nie będą mieli komu sprzedawać tych swoich mercedesów, bo wszyscy naokoło przeniosą się \"pod most\". A jak już Nazi.. znaczy się Niemcy zabiorą swoje zabawki i wróca z Brukseli do Berlina to cały ten cyrk na kółkach pod nazwą UE straci rację bytu. Nie będzie żadnych rewolucji czy wojen. Po prostu nie będzie miał kto płacić za hotel i restaurację dla wysokich urzędników czy eurodeputowanych i tak się ta cała zabawa (\"wszyscy ludzie będą braćmi\") zakończy. A Ty się @nowicjuszu pytasz o to czy jakieś tam 2-3 etaciki w Twoim OPS Bruksela zasponsoruje? Odpowiedź jest na to jedna: wszystko w rękach (głowie) Angeli. Jak masz do niej numer to dzwoń. No i jak się czego dowiesz to daj znać.
~fenix

Napisano: 20 lis 2013, 17:55

zostaje szczaw i mirebelki
~no to

Napisano: 20 lis 2013, 18:15

Z tego co wiem to u nas na Śląsku EFS-owcy mogą spać spokojnie bo projekty zostały przedłużone czy jakoś tak.
~Adam

Napisano: 21 lis 2013, 10:44

na podkarpaciu projekt jest do polowy 2015
~Aga

Napisano: 21 lis 2013, 13:42

Projekt do połowy 2015, ale finanse takie jak na rok (nie półtora)???
~x


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 6 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x