Czy 50 tys. emerytów straci pracę? - HYdE PaRK

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]
Wybrane tematy:
Badania niszczące Odgrodzenie parkingu od trawnika Co na żywopłot Wyprowadzka z Hyde Parku coś pozytywnego GRY Jak dzieci rozmawiają ze sobą podczas grania w gry online? Słyszałem - więcej nie chcę

Napisano: 11 sie 2010, 12:14

50 tys. emerytów straci pracę przez pomysł Ministerstwa Pracy?

Emeryci, którzy pracują teraz na etacie, będą musieli zwolnić się z pracy albo zrezygnować z emerytury - wynika z pomysłu Ministerstwa Pracy

http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,823 ... rstwa.html
~obserwator

Napisano: 11 sie 2010, 12:46

Uważam to posunięcie za słuszne. W sytuacji takiego wysokiego bezrobocia ten pomysł był chory od samego początku. Warto byłoby sprawdzić kto za nim lobbował.

Gdy Kwaśniewski zablokował uwłaszczenie mieszkań spółdzielczych, argumentował to brakiem sprawiedliwości społecznej, gdyż niektórzy wykupowali mieszkania za większe kwoty niż następni.

Przecież z emerytami jest ta sama śpiewka. Ci którzy przeszli wcześniej na emerytury musieli rozwiązywać umowy o pracę i nie mogli pobierać równocześnie dwóch świadczeń. A w ogóle czy to jest konstytucyjne aby jedni mogli otrzymywać jednocześnie i pensję i emeryturę?
~yugo

Napisano: 18 sie 2010, 21:07

emerytura powinna wystarczyc na dostateczne zycie i leczenie, a jak jest u nas - proszę odpowiedzcie sobie ci ktorzy macie za złe że emeryci pracują! robią to z konieczności a nie dlatego ze jest im dobrze! Należy tez na uwadze miec rozpiętośc w wysokości emerytur, a nie wrzucac wszystkich do jednego wora!
~wladka

Napisano: 09 wrz 2010, 13:59

za dużo mieli...
~emerytka


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny
 
x

 

x