czy informuję stronę o przesłaniu jej odwołania do SKO?

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 17 lip 2015, 12:33

jak wyżej
krysti


Napisano: 17 lip 2015, 12:33

tak
cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errore perseverare
de Charette
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 18468
Od: 07 maja 2014, 7:21
Zajmuję się:

Napisano: 17 lip 2015, 12:38

ok dzięki
krysti

Napisano: 17 lip 2015, 13:03

a nie bo nie musimy informować
anetag
Podinspektor
Posty: 1940
Od: 23 kwie 2014, 8:12
Zajmuję się:
Lokalizacja: Lubelskie

Napisano: 17 lip 2015, 13:05

musimy :D
kpa
Art. 9. Organy administracji publicznej są obowiązane do należytego i wyczerpującego informowania stron o okolicznościach faktycznych i prawnych, które mogą mieć wpływ na ustalenie ich praw i obowiązków będących przedmiotem postępowania administracyjnego. Organy czuwają nad tym, aby strony i inne osoby uczestniczące w postępowaniu nie poniosły szkody z powodu nieznajomości prawa, i w tym celu udzielają im niezbędnych wyjaśnień i wskazówek.

Art. 10. § 1. Organy administracji publicznej obowiązane są zapewnić stronom czynny udział w każdym stadium postępowania, a przed wydaniem decyzji umożliwić im wypowiedzenie się co do zebranych dowodów i materiałów oraz zgłoszonych żądań.
cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errore perseverare
de Charette
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 18468
Od: 07 maja 2014, 7:21
Zajmuję się:


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny