Witam. Moja babcia jest w ZOL-u i z tego co się dowiedziałam może tam być do końca kwietnia. Babcia jest po udarze i stan nie jest najlepszy. Rozmawiałam z pielęgniarką i powiedziała mi, że istnieje możliwość przedłużenia pobytu w ZOL. Chciałabym zapytać, o ile oczywiście będą na to wskazania lekarskie, jaka musi być przerwa w pobycie w ZOL-u do następnego skierowania? I jak się załatwia taki kolejny pobyt i kiedy? Czy dopiero po wypisie, czy juz teraz w trakcie można rozmawiać z lekarzem? Pozdrawiam
Na przedłużenie pobytu wpływa stan zdrowia pacjentki i decyzja NFZ po zapoznaniu się z dokumentacją. Wskazane podjęcie działań przed zakończeniem ważności decyzji kierującej.
Ile czasu oczekuje się w Waszym Zol na miejsce ( intereusuje mnie czas orientacyjny)? Proszę o informacje z terenu woj. Łódzkiego i woj. ościenne. Pozdrawiam
Osoba przebywa w DPS. Z emerytury 70% zabiera DPS, resztę komornik. Jest mieszkanie własnościowe ale zadłuzone.
Aby go wynając należy włożyć sporo pieniędzy.
Sprzedaż mieszkania( małe) spowoduje horrendalną dopłatę do DPS ( bo DPS jeden z najdroższych w W-wie - nie wiem jak się ustala średni miesięczny koszt utrzymania w DPS - ale tam były miejsca, a warunki niestety bardzo złe)
Mam pytanie - czy jest szansa na przeniesienie z DPS do ZOL-u? Kto wydaje zaświadczenie i kartę oceny na skierowaniu do ZOL?
Czy jest to lekarz i pielgniarka z DPS, gdzie obecnie przebywa pacjent?
Bardzo proszę o radę. Dzięki