czy nalezy utracic

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 8 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 05 lut 2015, 15:18

Pani w 2013 r., pobierała z ZUS ZASIŁEK CHOROBOWY I ZASIŁEK MACIERZYŃSKI dziś przyszła i chce wychowaczy ( nadal jest w stosunku pracy) czy w takiej sytaucji nalezy jej utracic dochód z macierzyńskiegi i zasiłku chorobowego za 2013 r., ?????
kaśka v


Napisano: 05 lut 2015, 15:31

pomóżcie bardzo was prosze
kaśka v

Napisano: 05 lut 2015, 15:35

oczywiście przechodząc na urlop wychowawczy traci sie dochody z roku bazowego
lucB

Napisano: 05 lut 2015, 15:37

ok. wiem tylko czy w takiej sytuacji mozna utracic dochody z macierzyńskiego i chorobowego
kaśka v

Napisano: 05 lut 2015, 15:44

przecież to sa dochody uzyskane w związku z tą samą pracą
lucB

Napisano: 06 lut 2015, 9:02

???
kaśka v

Napisano: 06 lut 2015, 9:34

samo przejście na urlop wychowawczy jest dochodem utraconym, wiec utracisz wszystko art. 3 pkt 23 lit. 2
gosia.b

Napisano: 06 lut 2015, 10:18

czyli utracamy cały dochód
kaśka v


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 8 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny