czy pobieracie oświadczenie od wnioskodawcy?

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: Tomasz1981

Napisano: 05 cze 2019, 9:28

Czy pobieracie oświadczenie od wnioskodawcy, że nie posiada ha ziemi, nie prowadzi działalności, że wykazał wszystkie źródła dochodu pod rygorem KK art.233?
Knapa
Stażysta
Posty: 128
Od: 24 kwie 2019, 10:08
Zajmuję się: Dm


Napisano: 05 cze 2019, 9:33

tak czy siak w przypadku ewentualnego wypłynięcia takich informacji w późniejszym terminie , Wnioskodawca nie będzie się mógł tłumaczyć , że nikt go nie poinformował...
wnioskodawca nie może tłumaczyć się nieznajomością przepisów...
reasumując możesz zrobić jak ci się podoba ;)
brodafix
Referent
Posty: 237
Od: 26 lip 2016, 8:34
Zajmuję się:


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny