czy poinformować

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 8 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 06 maja 2014, 12:28

Pani miała św.piel. na matkę. z mocy ustawy zabraliśmy jej św. piel. od sierpnia 2013 przeszła na szo które miała przyznane do 30.04.2014. koniec orzeczenia. Czy ją też mam poinformować o zmianie ustawy
Ania!!!!!


Napisano: 06 maja 2014, 13:08

tak :P
1984

Napisano: 06 maja 2014, 13:20

1984 pisze:tak :P
A na jakiej podstawie ??? Oczywiście , że nie . ZdO nie należy się .
Gość

Napisano: 06 maja 2014, 13:57

jeżeli w lipcu opiekowała się matką i nie pracowała to za lipiec musisz jej wypłacić zdo
oliwia1234

Napisano: 06 maja 2014, 14:06

oliwia1234 pisze:jeżeli w lipcu opiekowała się matką i nie pracowała to za lipiec musisz jej wypłacić zdo
wlasnie:) a jak dostanie nowe orzeczenie to znow bedzie mogla sie ubiegac o ZDO :)
kb
Awatar użytkownika
VIP
Posty: 7040
Od: 02 lut 2007, 15:50
Zajmuję się:
Lokalizacja: najładniejsza:), Polska

Napisano: 06 maja 2014, 14:15

poinformowac, pani moze zrezygnowac z szo i dlaej na bieżąco iśc na zdo.
p..

Napisano: 06 maja 2014, 14:26

poinformować
mariolka

Napisano: 07 maja 2014, 9:05

moi drodzy zgodnie z art. 8 ustawy o zdo informujemy o możliwości złożenia wniosku o przyznanie zasiłku dla opiekuna oraz o warunkach nabywania do niego prawa WSZYSTKIE osoby którym WYPŁACALISMY do dnia 30.o6.2013r. świadczenia pielęgnacyjne (czyli również z koordynacji, czy te które po tym okresie się z naszej gminy wyprowadziły, itp.). co ważne w myśl tego przepisu zostaną poinformowane także te osoby, którym wygasło prawo i zaraz na nowo od 01.07.2013r. miały przyznane prawo do śp czy szo. nie tylko te które zostały z niczym. informujemy wszystkich.
z.ziobro


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 8 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny