czy występuje zbieg uprawnień?

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 13 lip 2017, 13:27

Pani pobiera św. piel. na córkę
teraz urodziła syna i wystąpiła o ustalenie prawa do świadczenia rodzicielskiego.
Czy w tej sytuacji następuje zbieg uprawnień, o którym mowa w art. 27 ust. 5 ustawy o św. rodzinnych????
Izka33
Stażysta
Posty: 116
Od: 18 kwie 2017, 13:16
Zajmuję się: ŚR,ŚW, FA


Napisano: 13 lip 2017, 14:48

tak- to jest zbieg uprawnień
~o~
Podinspektor
Posty: 1464
Od: 08 mar 2017, 13:24
Zajmuję się: ŚR

Napisano: 13 lip 2017, 14:50

SKO stwierdzi, że nie ma. niech się odwołuje
cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errore perseverare
de Charette
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 18582
Od: 07 maja 2014, 7:21
Zajmuję się:


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny