Dofinansowania algorytmowe

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]

Moderator: Tomasz1981

Napisano: 16 kwie 2015, 9:59

Mam problem i nie mam pomysłu, jak go rozwiązać. Otóż, w zeszłym roku poodsyłaliśmy ludziom wnioski - wiadomo brak kasy. w tym roku ponownie te osoby złożyły wnioski, ale my teraz podjęliśmy decyzję o zmniejszeniu dofinansowań. No i zaczęło się! Mam dwie strasznie dymiące osoby, które domagają się wypłaty wniosków z zeszłego roku na zasadach ubiegłorocznych. Żądają od nas wyjaśnień na piśmie, dlaczego tamte wnioski wypłacamy już pomniejszone, bo to nie jest ich wina, że w zeszłym roku nie było kasy (nasza też, ale to ich nie przekonuje). Podpowiedzcie proszę, jak mam argumentować? Na co powoływać się? Każdy argument będzie cenny. Piszcie, pls. :?
PCPR


Napisano: 16 kwie 2015, 10:49

my piszemy co roku regulamin przyznawania środków pfron, w którym piszemy, że w danym roku rozpatrywane są wnioski z fakturami wystawianymi w tym właśnie roku (czyli: w roku 2015 dofinansowanie dla osób z fakturami wystawionymi w 2015... i tak co roku)
pcprkolb

Napisano: 16 kwie 2015, 11:33

My, pisząc pisma o negatywnym rozpatrzeniu wniosków, z powodu braku środków, powołujemy się na wyjaśnienie Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, które powołuje się na stanowisko Ministerstwa Finansów, że "osoby niepełnosprawne, których wnioski w danym roku zostały rozpatrzone negatywnie, np z powodu braku środków, mogą ubiegać się ponownie o to dofinansowanie w roku następnym - na podstawie m.in. faktury z roku ubiegłego". Tak więc teraz na pewno nie możemy sobie zastrzec w regulaminie informacji, że w 2015 roku, tylko 2015 rok. Ale dzięki za odpowiedź.
PCPR

Napisano: 16 kwie 2015, 13:45

Mamy mnóstwo wniosków ponownie złożonych w roku bieżącym ale do ich rozpatrywania raz w mc powołana jest komisja. To ona decyduje ile procent dof. będziemy przyznawać w danym roku. nikt u nas się nie rzuca. A mieliśmy PaNA KTÓRY W ROKU UBIEGŁYM NIE DOSTAŁ 100% DOF. DO LIMITU BO TYLE DAWALIŚMY W TAMTYM ROKU, ALE 70% BO TYLE DAJEMY W TYM. ZAWSZE TRAFIĄ SIE NIEZADOWOLENI A SZCZERZE PISZĄC WIELU MA PRAWO DO NIEZADOWOLENIA BO KASY JEST TAK MAŁO, ZE AŻ PRZYKRO.
MON W


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny