dziecko urodzone 31.12.2012

  
Strona 1 z 2    [ Posty: 19 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 08 sty 2013, 15:26

czy trzeba dostarczyc zaswiadczenie do jednorazowej zapomogi o dochodzie jezeli dziecko urodziło sie 31.12.2012 r., a wniosek składam w styczniu 2013 r
~......


Napisano: 08 sty 2013, 15:26

nie trzeba.
~alicja

Napisano: 08 sty 2013, 15:27

oczywiście, że trzeba!
ania
~ania
Podinspektor
Posty: 1943
Od: 18 maja 2011, 16:30
Zajmuję się:
Lokalizacja: C, Polska

Napisano: 08 sty 2013, 15:35

to trzeba czy nie?? a co z art. 2 ustawy z dnia 12 października 2012 r. o zmianie ustawy o świadczeniach rodzinnych
bo zgodnie z tym art. to nie trzeba obowiązują przepisy dotychczasowe
~aka

Napisano: 08 sty 2013, 15:39

przepisy obowiązuje na wnioski złożone do 31.12.2012r. a nie jest tpo uzaleznione od urodzenia się dziecka!!!! oh God!
ania
~ania
Podinspektor
Posty: 1943
Od: 18 maja 2011, 16:30
Zajmuję się:
Lokalizacja: C, Polska

Napisano: 08 sty 2013, 15:44

ania, poczytaj przepisy dokładnie, art. 2 ust. 1 zmiany ustawy!!!
~asia

Napisano: 08 sty 2013, 15:51

nie trzeba
~codi

Napisano: 08 sty 2013, 15:54

nie trzeba
~~o~

Napisano: 08 sty 2013, 15:55

oj ania cos mieszasz
~aka

Napisano: 08 sty 2013, 16:37

a wniosek stary ?
~ela...


  
Strona 1 z 2    [ Posty: 19 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
Usuń ciasteczka witryny