podstawa prawa

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 8 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 04 sty 2013, 22:56

hej
naiszcie podstawę prawną na betke jeśli dziecko urodzone do 31.12.2012 a decyzja w styczniu
~dara


Napisano: 05 sty 2013, 16:07

podstawa zostaje ta sama tylko dodajesz ustawę zmieniającą i ten art co mówi o tym że do 31.12.2012 r. po staremu
~kas

Napisano: 07 sty 2013, 11:16

a rozporządzenia w sprawie sposobu i trybu nowe czy stare?
~mila

Napisano: 07 sty 2013, 12:19

z 3 stycznia 2013r.
~doda

Napisano: 08 sty 2013, 17:14

czy zmieniam rozporzadzenie na z dnia 10 sierpnia na 12 października i pisze DzU Z 2012 poz 1225 TAK
~kara

Napisano: 10 sty 2013, 10:46

czy dodajecie w podstawie prawnej w decyzji art. 2 ust. 1 ustawy z dnia 12 października 2012 roku?oczywiście chodzi mi o dzieci, które urodziły się przed 1 stycznia 2013
~Justa

Napisano: 10 sty 2013, 10:55

a w decyzji mam pouczenie po staremu, to zmieniać je do dzieci urodzonych w 2012 roku?bo juz sama nie wiem....
~monia

Napisano: 11 sty 2013, 22:48

to w końcu jaka jest różnica w podstawie prawnej na decyzjach dla dzieci urodzonych w 2012r. i 2013r??
~koala


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 8 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny