hospicjum

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: heiland

Napisano: 10 sty 2017, 9:53

Witam, mam pytanie czy hospicjum jest instytucją zapewniającą całodobowe utrzymanie? bo mamy dziecko niepełnosprawne umieszczone w w/w instytucji i matka dziecka chce się ubiegać o to świadczenie za życiem.
katis


Napisano: 10 sty 2017, 10:46

NIE
art. 3 pkt 7 ustawy o świadczeniach rodzinnych
srr
Praktykant
Posty: 19
Od: 03 sty 2017, 14:06
Zajmuję się: FA, ŚR

Napisano: 10 sty 2017, 11:42

czyli to świadczenie będzie jej przysługiwało?
katis


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron Usuń ciasteczka witryny